Justyna Pol Gabinety Stomatologiczne

O nas

Nasze gabinety stomatologiczne
O nas
Dlaczego warto nam zaufać?

Profesjonalizm, dbałość o dobro pacjenta

Takie idee przyświecały podczas powstawania gabinetów stomatologicznych dr n.med Justyny Pol, gdzie pracuje zgrany zespół doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy, wykorzystujący swoją wiedzę i nowoczesny sprzęt w codziennej pracy z pacjentem.

W gabinetach dr n. med. Justyny Pol łączymy profesjonalizm i wiedzę z nowoczesną technologią, dlatego pracujemy na materiałach najwyższej jakości i nowoczesnym sprzęcie a naszym pacjentom udzielamy gwarancji na wykonane usługi.

Specjalizujemy się zarówno w stomatologii estetycznej jak również w leczeniu endodontycznym pod mikroskopem, periodontologicznym, protetyce, chirurgii stomatologicznej i stomatologii dziecięcej.

Zależy Nam przede wszystkim na wysokim standardzie świadczonych usług, zadowoleniu pacjentów i budowaniu trwałych relacji opartych na zaufaniu. Stawiamy ogromny nacisk na indywidualne podejście do każdego pacjenta i dołożymy wszelkich starań aby każdy czuł się w naszych gabinetach komfortowo i bezpiecznie. Zwłaszcza jeśli chodzi o Naszych najmłodszych pacjentów.

Dla Pacjenta
PACJENT
Zabiegi, jak się przygotować, możliwości leczenia

Chcielibyście Państwo przywrócić swoim zębom zdrowie i estetykę, powierzając je w ręce profesjonalistów? Dobrze trafiliście! W Justyna Pol Gabinety Stomatologiczne doświadczycie metamorfozy uśmiechu, indywidualnego podejścia do każdego pacjenta, jego potrzeb i oczekiwań. Dzięki bogatemu wyposażeniu naszych gabinetów, wszystkie badania i leczenie przeprowadzamy na miejscu.

Przed pierwszą wizytą w naszych gabinetach, prosimy o przygotowanie dowodu tożsamości oraz przybycie 10 minut wcześniej w celu wypełnienia ankiety medycznej. Na jej podstawie zakładamy kartę pacjenta. Dbamy o to, abyście nie przeoczyli Państwo żadnej planowanej wizyty. Dzień wcześniej kontaktujemy się telefonicznie, w celu przypomnienia o nadchodzącym jej terminie.


Nasze zabiegi
Najnowocześniejsze rozwiązania obecnej stomatologii.
zalety
Wiedza
Doktor Justyna Pol to niezwykle doświadczony specjalista, stawiający na stały rozwój - tak, aby każdy Pacjent korzystał na jej wiedzy.
Technologia
Najnowsza dostępna technologia to klucz do efektywnego wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów.
Bezpieczeństwo
W Gabinecie dr Justyny Pol na pierwszym miejscu stawia się bezpieczeństwo Pacjenta, gdyż tylko tak możliwe jest zapewnienie mu maksymalnego komfortu.
kontakt
Umów się na wizytę
Znajdziemy dogodny termin wizyty