Justyna Pol Gabinety Stomatologiczne

O nas

Nasze gabinety stomatologiczne
O nas
Dlaczego warto nam zaufać?

Profesjonalizm, dbałość o dobro pacjenta

Takie idee przyświecały podczas powstawania gabinetów stomatologicznych dr n.med Justyny Pol, gdzie pracuje zgrany zespół doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy, wykorzystujący swoją wiedzę i nowoczesny sprzęt w codziennej pracy z pacjentem.

W gabinetach dr n. med. Justyny Pol łączymy profesjonalizm i wiedzę z nowoczesną technologią, dlatego pracujemy na materiałach najwyższej jakości i nowoczesnym sprzęcie a naszym pacjentom udzielamy gwarancji na wykonane usługi.

Specjalizujemy się zarówno w stomatologii estetycznej jak również w leczeniu endodontycznym pod mikroskopem, periodontologicznym, protetyce, chirurgii stomatologicznej i stomatologii dziecięcej.

Zależy Nam przede wszystkim na wysokim standardzie świadczonych usług, zadowoleniu pacjentów i budowaniu trwałych relacji opartych na zaufaniu. Stawiamy ogromny nacisk na indywidualne podejście do każdego pacjenta i dołożymy wszelkich starań aby każdy czuł się w naszych gabinetach komfortowo i bezpiecznie. Zwłaszcza jeśli chodzi o Naszych najmłodszych pacjentów.

Dla Pacjenta
PACJENT
Zabiegi, jak się przygotować, możliwości leczenia

Chcielibyście Państwo przywrócić swoim zębom zdrowie i estetykę, powierzając je w ręce profesjonalistów? Dobrze trafiliście! W Justyna Pol Gabinety Stomatologiczne doświadczycie metamorfozy uśmiechu, indywidualnego podejścia do każdego pacjenta, jego potrzeb i oczekiwań. Dzięki bogatemu wyposażeniu naszych gabinetów, wszystkie badania i leczenie przeprowadzamy na miejscu.

Przed pierwszą wizytą w naszych gabinetach, prosimy o przygotowanie dowodu tożsamości oraz przybycie 10 minut wcześniej w celu wypełnienia ankiety medycznej. Na jej podstawie zakładamy kartę pacjenta. Dbamy o to, abyście nie przeoczyli Państwo żadnej planowanej wizyty. Dzień wcześniej kontaktujemy się telefonicznie, w celu przypomnienia o nadchodzącym jej terminie.


Nasze zabiegi
Najnowocześniejsze rozwiązania obecnej stomatologii.
zalety
Wiedza
Doktor Justyna Pol to niezwykle doświadczony specjalista, stawiający na stały rozwój - tak, aby każdy Pacjent korzystał na jej wiedzy.
Technologia
Najnowsza dostępna technologia to klucz do efektywnego wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów.
Bezpieczeństwo
W Gabinecie dr Justyny Pol na pierwszym miejscu stawia się bezpieczeństwo Pacjenta, gdyż tylko tak możliwe jest zapewnienie mu maksymalnego komfortu.
kontakt
Umów się na wizytę
Znajdziemy dogodny termin wizyty

    Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności serwisu.