O nas - Justyna Pol Stargard

Justyna Pol Gabinety Stomatologiczne

O nas

Nasze kliniki
O nas
Dlaczego warto nam zaufać?

Profesjonalizm, dbałość o dobro pacjenta

Takie idee przyświecały podczas powstawania gabinetów stomatologicznych dr n.med Justyny Pol, gdzie pracuje zgrany zespół doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy, wykorzystujący swoją wiedzę i nowoczesny sprzęt w codziennej pracy z pacjentem.

W gabinetach dr n. med. Justyny Pol łączymy profesjonalizm i wiedzę z nowoczesną technologią, dlatego pracujemy na materiałach najwyższej jakości i nowoczesnym sprzęcie a naszym pacjentom udzielamy gwarancji na wykonane usługi.

Zależy Nam przede wszystkim na wysokim standardzie świadczonych usług, zadowoleniu pacjentów i budowaniu trwałych relacji opartych na zaufaniu. Stawiamy ogromny nacisk na indywidualne podejście do każdego pacjenta ...

Specjalizujemy się zarówno w stomatologii estetycznej jak również w leczeniu endodontycznym pod mikroskopem, periodontologicznym, protetyce, chirurgii stomatologicznej i stomatologii dziecięcej.

Zależy Nam przede wszystkim na wysokim standardzie świadczonych usług, zadowoleniu pacjentów i budowaniu trwałych relacji opartych na zaufaniu. Stawiamy ogromny nacisk na indywidualne podejście do każdego pacjenta i dołożymy wszelkich starań aby każdy czuł się w naszych gabinetach komfortowo i bezpiecznie. Zwłaszcza jeśli chodzi o Naszych najmłodszych pacjentów.

Dla Pacjenta
PACJENT
Zabiegi, jak sie przygotować, możliwości leczenia

Zamknięcie szpary międzyzębowej

Pacjentka zgłosiła się do gabinetów dr Justyny Pol celem zamknięcia szpary międzyzębowej, która stanowiła dla Pacjentki duży problem estetyczny. Nadbudowy dokonano przy użyciu najnowszych materiałów nano-hybrydowych, charakeryzujących się wysokimi właściwościami estetycznymi i wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

W gabinetach stomatologicznych dr n. med. Justyny Pol szczególną troską otaczamy najmłodszych pacjentów, ponieważ zdajemy sobie sprawę jak ważne jest dla dziecka pierwsze spotkanie z lekarzem stomatologiem i jak duży wpływ może mieć ono na jego dalsze leczenie zębów ...

Nasze zabiegi
Najnowocześniejsze rozwiązania obecnej stomatologii.
zalety
Wiedza
Doktor Justyna Pol to niezwykle doświadczony specjalista, stawiający na stały rozwój - tak, aby każdy Pacjent korzystał na jej wiedzy.
Technologia
Najnowsza dostępna technologia to klucz do efektywnego wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów.
Bezpieczeństwo
W Gabinecie dr Justyny Pol na pierwszym miejscu stawia się bezpieczeństwo Pacjenta, gdyż tylko tak możliwe jest zapewnienie mu maksymalnego komfortu.
kontakt
Umów się na wizytę
Znajdziemy dogodny termin wizyty

ZADZWOŃ