Justyna Pol Gabinety Stomatologiczne

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Biel, która robi wrażenie

W dzisiejszych czasach piękny uśmiech jest ważny jak nigdy wcześniej. Śnieżnobiałe, lśniące zęby dodają nam pewności siebie i ułatwiają kontakt z innymi. Niestety barwniki zawarte w pożywieniu i gromadząca się na powierzchni zębów płytka nazębna są w stanie pozbawić nas uśmiechu marzeń. Na szczęście jesteśmy w stanie każdemu pacjentowi pomóc osiągnąć upragnioną biel marzeń za sprawą jednej z dwóch sprawdzonych metod wybielania:

Nakładkowe wybielanie – osiągnij biel marzeń w swoim domu

Pacjent, który wybrał tę metodę wybielania, powinien przez około dwa tygodnie, przez kilka godzin w ciągu dnia lub nocy, nosić na zębach indywidualnie przygotowane nakładki, które samodzielnie napełnia płynem wybielającym. Dzięki spersonalizowaniu są one wygodne i nie wywołują podrażnień, a odpowiednie stężenie preparatu wybielającego zmniejsza ryzyko występowania nadwrażliwości zębów.

 

Metoda gabinetowa – błyskawiczny sposób na olśniewająca biel

Największa zaletą tej metody jest fakt, że pacjent cieszy się pełnymi efektami wybielania już po jednej wizycie w gabinecie. W trakcie zabiegu lekarz pokrywa zęby pacjenta specjalnym preparatem wybielającym, a następnie aktywuje jego składniki lampą. Aby podtrzymać efekty wybielania, należy przestrzegać zasad poprawnej higieny jamy ustnej oraz, tak w przypadku metody nakładkowej, stosować białą dietę.

Stomatolog w Stargardzie – Zapraszamy do wizyty!

OPINIE

kontakt
Umów się na wizytę
Znajdziemy dogodny termin wizyty

    Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności serwisu.